تبلیغات
بازی های روز دنیا - بازی assassins creeds brother hood
شنبه 29 مرداد 1390  02:03 ق.ظ

منبع:WWW.ASSASSINS44.MIHANBLOG.COM
منبع اصلی:www.newsgame1.mihanblog.com


assassins creeds brother hood
assassins creed brother hood بازی بسیار جالب است که طرف داران زیادی دارد.این بازی ساخت شرکت ubisoft میباشد و نسبت به AC2 دارای یک ویژگی های جدیدی میباشد.از جمله ی این ویژگی ها میتوان از اسلحه های جدید مانند کراسبو و تبر میتوان اشاره کرد. از دیگر امکانات این بازی میتوان داشتن اسلحه های سنگین و حرکات و فنون جدید که بازی را بسیار جذاب کرده یک مدل استفاده از چند اسلحه در یک زمان و چتر که با انجام ما مو ریت های رئونالو داوینچی باز میشد نام برد. در ضمن داوینچی هنوز در این بازی وجود دارد ولی توسط دشمنان گرفته شده است و ابزار الاتی که برای دشمنان میسازد را باید نابود کنید.
Image 20

Image 4


Image 3

یکی دیگر از برتری های AC brother hood نسبت به AC2 قابلیت استفاده از اسب در شهر است و همچنین با صوت زدن یک اسب فورا در اختیارتان قرار میگیرد.

Image 19

در این نسخه ویژگی اصلی که نام این نسخه هم از روی ان گرفته شد است داشتن یار های خودی است که می توانید در مواقع مورد نیاز از ان ها استفا ده کنید.این یار ها با انجام مامو ریت به درجات بالا تر میرسند.

Image 22

ubisoft فقط در این نسخه بازی ملتی پلیر قرار داده که بسیار هم جذاب به نظر میرسد. در ملتی پلیرشما میتوانید شخصیت هایی همچون:یک پزشک،جلادو... انتخاب کرده و با فنون و اسلحه های مخصوص به خود ان شخصیت بازی کنید.

Image 16

داستان این بازی در یک شهر اما شهر بزرگ روم اتفاق میافتد.شما با خرید اماکن بزرگ تاریخی میتوانید در هر 20 دقیقه درامد بیشتری داشته باشید.

Image 13

Image 18

 این بازی برای کامپیوتر در 26 اسفند به بازار عرضه میگردد. تاخیر این بازی برای نسخهی کامپیوترآن طبق گفته ی ubisoft  به دلیل دشوار بودن ایجاد موارد  گرافیکی ان با ماشین گرافیکی ubisoft اعلام شده است.
"نظر یادتون نره"


  • آخرین ویرایش:شنبه 29 مرداد 1390
of your document. –> tag –> tag. –>